عضویت سازی اینترنتی

بخش خدمات و پشتیبانی اینترنتی ایران وب لینک، جهت سهولت مشتریان عزیز اقدام به ثبت نام و عضویت سازی یک سری از پرتال های دولتی و مخصوص این حوزه برای مشتریان خود می نماید که از قرار زیر می باشد :

نماد اعتماد الکترونیک

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی است. به عبارتی وجود مرجعی که به خریداران کالا و خدمات شما این اطمینان را می دهد که فروشنده معتبر است، ضروری است.


مجوز نماد اعتماد الکترونیکی که در واقع از سوی  مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به شما ارائه می شود، مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.


دریافت مجوز نماد اعتماد الکترونیکی تاثیر زیادی روی اعتماد مشتریان به کسب و کار شما دارد. بنابراین توصیه ما به دریافت آن است. در نظر داشته باشید دریافت نماد اعتماد الکترونیک قبل از اقدام به قرارداد با شرکت های پرداخت الکترونیک بانکی الزامی است. زیرا بانک ها فقط با وجود نماد اعتماد الکترونیکی به شما درگاه پرداخت بانکی مستقیم خواهد داد.

کارشناسان ایران وب لینک می توانند تمامی مراحل ثبت پروسه اینماد را در کوتاهترین زمان ممکن برای مشتریان گرامی انجام دهند.

توجه مهم: دریافت مجوز نماد اعتماد الکترونیکی نیازمندی هایی دارد که کسب و کار شما باید آن ها را داشته باشد. وظیفه کارشناس ایران وب لینک اعلام این موارد به شماست.

گوگل مپ

ثبت مکان شما در گوگل مپ توسط ما این امکان را فراهم می کند تا بصورت رایگان و حتی بدون داشتن سایت به همراه اطلاعات مفیدی از کسب و کارتان در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داشته باشید.

گوگل به منظور توسعه و رونق کسب و کارهای مختلف در سراسر دنیا ابزارها و امکانات قابل توجهی در اختیار کاربران قرار داده است. بسیاری از کسب و کارها از این ابزارها به شکل های بهینه ای در جهت بهبود کسب و کارهای مختلف استفاده می کنند. یکی از مطرح ترین خدمات موجود که گوگل به کاربران ارائه کرده ثبت مکان در گوگل مپ است.

 

شاید جالب به نظر برسد که در زمانیکه به دنبال یک فروشگاه یا سرویس در گوگل هستید، اگر موقعیت مکانی شما از طریق GPS گوشی هوشمند یا IP رایانه شما برای گوگل قابل تشخیص باشد، نتایج حاصل شده به طرز عجیبی نزدیکترین فروشگاه هایی هستند که به لحاظ جغرافیایی با موقعیت مکانی شما فاصله کمی داشته باشند و به نوعی نزدیکترین فروشگاه ها به شما نمایش داده می شوند.

اضافه کردن مکان به گوگل ، این امکان را به شما می‌دهد که اگر نام شرکت، فروشگاه یا مغازه شما و همچنین خدمات شما در گوگل جستجو شود، در سمت راست نتایج جستجو، نقشه گوگل به همراه اطلاعات کسب و کار شما برای فرد جستجوگر به نمایش در آید. علاوه بر این آدرس شما در اپلیکیشن و سایت Google Maps نیز به کاربران نمایش داده می شود.

تریپ ادوایزر

آیا می دانستید که به طور میانگین ماهانه 390 میلیون نفر از وبسایت تریپ ادوایزر دیدن می کنند؟ و تقریبا 60 میلیون نفر در ماه از خدمات این وبسایت برای برنامه ریزی سفر خود استفاده می کنند؟

اگر شما مالک یک هتل، متل، اقامتگاه بوم گردی، مسافرخانه، رستوران، مرکز گردشگری یا هر کسب و کاری مرتبط با صنعت گردشگری هستید می توانید با ثبت اقامتگاه یا هتلتان در تریپ ادوایزر ، کسب کارتان را به تمام دنیا معرفی کنید و در لیست فعالیت های توصیه شده در شهرتان در این سایت قرار بگیرید. با ثبت اقامتگاه در تریپ ادوایزر میتوانید در دید بیش از 390 میلیون عضو این وب سایت قرار بگیرید.

با توجه به سخت بودن پروسه ثبت نام در این سایت پر بازدید کننده، کارشناسان و مترجمین ایران وب لینک می توانند این ثبت نام را برای شما انجام دهند.

ثبت درگاه پرداخت اینترنتی

پرداخت اينترنتی نوعی پرداخت الكترونيكی است كه از طريق آن دارندگان كليه كارت‌های بانكی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات كارت بانكی خود شامل شماره كارت، رمز دوم، تاريخ انقضاء و كد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خريد كالا يا خدمات بصورت الکترونیکی از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی اقدام نمايند.

کارشناسان ایران وب لینک پس از دریافت مدارک موردنیاز از مشتریان درگاه پرداخت الكترونيكی مورد نیاز ایشان را در هر سایت مورد درخواستی به ثبت می رسانند.

الزامات دریافت درگاه پرداخت اینترنتی :

1- دارا بودن وب سایت اینترنتی رسمی و فعال به منظور فروش خدمات یا کالا

2- اخذ نشان نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی از طریق آدرس enamad.ir

3- دارا بودن حساب بانکی نزد شعب بانک ملت و یا بانک‌های دیگر

4- دارا بودن مدارک هویتی مورد نظر جهت متقاضیان حقیقی و حقوقی

نیازمند چه خدمتی هستید؟

در مورد درخواست و سفارشتان به ما بگویید...