استوديو عکاسي و تصويربرداري

استودیو ایران وب لینک، متشکل از تیم های فیلمبرداری، عکاسی، تدوین، صداگذاری و جلوه های ویژه، وظیفه تولید آثار چند رسانه ای را به عهده دارد. خروجی هایی که مواد اولیه‌ی تبلیغات تلویزیونی و فضای مجازی به حساب می‌آیند تا به کامل ترین شکل معرفی کننده‌ی خدمات و یا محصولات باشند. در این استودیو همچنین ساخت انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی، مدلسازی و رندرگیری حرفه ای (آبجکتها و کاراکترهای سه بعدی، مدلهای معماری، غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی) انجام می پذیرد.

خدمات ما در استودیو

تیم حرفه ای فیلمبرداری، تدوین و ساخت تیزر تبلیغاتی ما، در تلاش است تا با بهترین امکانات بیشترین کیفیت را داشته باشد:

  • ساخت تیزر تبلیغاتی / کلیپ معرفی برای اینستاگرام
  • ساخت کلیپ و تیزر تبلیغاتی کوتاه و بلند
  • تیزر تبلیغاتی شرکت ها و موسسات کوچک و بزرگ
  • ساخت ویدئو تبلیغاتی برای استارتاپ ها
  • تیزر برای همایش های و سمینارها

تدوین و ساخت تیزر

خدمات تدوین و ساخت تیزر تبلیغاتی در کنار سایر خدمات چند رسانه ای از اصول اولیه تبلیغات مدرن است. در دنیای امروز، تبلیغات تنها به متن و عکس خلاصه نمی شوند. استفاده از عناصر چند رسانه ای برای نشان دادن بهتر و دقیق تر و جذب مشتریان، بسیار توصیه می شود.  

در ساخت تیزر تبلیغاتی باید ایده اولیه خلاقانه داشته باشد و حاوی مفاهیم مرتبط با کمپانی، برند و یا مشتری باشد. همچنین تیزر ها باید از نظر بصری جذاب باشند. مهم ترین ویژگی یک تیزر عالی، مخاطب محور بودن آن است. چرا که مخاطبین این تیزر ها، مشتریان بالقوه برند یا کمپانی هستند.   

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

1- فیلنامه یا سناریو
2- قرار داد با فرد یا شرکت هدف
3- انتخاب بازیگران (در صورتی که تیزر انیمیشنی باشد، باز به بازیگران صدا پیشه نیاز هست)
4- موسیقی متن
5- تولید
6- فیلمبرداری
7- پس تولید
8- صدا گذاری
9- تدوین

عکاسی و تصویربرداری

عکاسی صنعتی از آنجایی اهمیت دارد چرا که عناصر بصری مانند عکس در دنیای تبلیغات در عین جذابیت، بیشتر از هر چیز دیگری مخاطب را با خود درگیر کرده و مفهوم را منتقل می کنند.

عکاسی صنعتی ، یک روش بسیار ساده اما فنی برای بالا بردن جذابیت یک محصول، نشان دادن آن به مشتریان و مخاطب ها است. همچنین، گاهی عکاسی صنعتی تنها محدود به یک محصول نمی شود. عکاسی از محیط یک کمپانی یا کلینیک، معرفی خدمات آن و … نیز از عواملی است که کمپانی ها به عکاسی صنعتی روی می‌آورند.

این شاخه از عکاسی به عکاسی از محصولاتی بزرگ تا بسیار کوچک توجه دارد. یک تیم عکاسی حرفه ای قادر خواهد بود تا در کنار تبلیغات، عکاسی صنعتی را نیز به بهترین شکل بر عهده گیرد.

در استودیو آژانس تبلیغاتی ایران وب لینک ، تیمی کاملا حرفه ای متشکل از عکاسان بسیار حرفه‌ای به تهیه و تولید عکس های با کیفیت و متناسب با هدف تبلیغاتی هر مجموعه‌ای می پردازند.

نیازمند چه خدمتی هستید؟

در مورد درخواست و سفارشتان به ما بگویید...